Mezoterapia

Metoda ta wykorzystywana od wielu lat w medycynie estetycznej. Polega na bezpośrednim wstrzykiwaniu w skórę substancji leczniczych (kwas hialuronowy, witaminy, aminokwasy), które nie przechodzą do układu krążenia, lecz działają miejscowo, powoli rozchodząc się w skórze i poprawiając jej kondycję.

Zabiegi laserowe – laser Nd-Yag

Proponujemy Państwu trzy rodzaje zabiegów z użyciem lasera Nd-Yag: laserową redukcję zmian naczyniowych, laserowe usuwanie tatuażu, peeling węglowy.

Radiofrekwencja – RF

Radiofrekwencja to bezinwazyjny i bezbolesny zabieg, który polega na stymulacji skóry prądami o częstotliwości fal radiowych (RF). Pod wpływem temperatury włókna kolagenowe kurczą się, a komórki skóry (fibroblasty) pobudzane są do produkcji i regeneracji kolagenu.

IPL – Intense Pulse Light

Laser IPL to laser, który wykorzystuje intensywne światło pulsacyjne w zabiegach dermatochirurgicznych. Emituje on wiązkę rozproszonych promieni świetlnych

Oxybrazja – peeling wodno-tlenowy skóry

Najbardziej odkrywcza metoda rewitalizacji skóry, szczególnie polecana dla skór wrażliwych, naczyniowych, alergicznych. Wyzwala efekt naturalnej odbudowy i regeneracji skóry. Zabieg polega na złuszczaniu martwych komórek naskórka za pomocą tlenu i aplikowanego pod ciśnieniem strumienia soli fizjologicznej.

Wypełnianie zmarszczek stężonym kwasem hialuronowym

Zabieg wypełnienia zmarszczek polega na udostępnieniu zastępczego żródła kwasu hialuronowego, aby przywrócić satysfakcjonujące nawilżenie tkanek skóry, które jest niszczone przez załamania skórne, powstałe na skutek ekspresji twarzy.

Laser diodowy – Light Sheer

Laser diodowy Light Sheer to obecnie najskuteczniejsza metoda usuwania na stałe niechcianego owłosienia. Zabieg ten jest bezbolesny, bezinwazyjny jak również nie uszkadza skóry pacjenta. Laser ten otrzymał respektowany na całym świecie certyfikat bezpieczeństwa i jakości wydawany przez amerykański U.S.FDA

PROFHILO

PROFHILO® to najnowszy zabieg przeciwdziałający wiotczeniu skóry i starzeniu się twarzy. PROFHILO® ma niespotykane do tej pory maksymalnie skumulowane zalety wyselekcjonowanego naturalnego HA o stężeniu aż 64mg w jednej dawce, a dzięki nowej generacji sieciowaniu – stabilizacji termicznej nie ma wad chemicznie sieciowanego kwasu HA.

Botoks

Ostrzykiwanie toksyną botulinową to najbezpieczniejsza i najskuteczniejsza metoda niwelowania zmarszczek mimicznych, jest to także najpopularniejszy zabieg medycyny estetycznej na całym świecie.

Karboksyterapia

Karboksyterapia to metoda lecznicza początkowo stosowana w leczeniu chorób związanych z niewydolnością żylną.

Igły Frakcyjne

Dzięki działaniu czynników wzrostu pochodzenia płytkowego stymuluje fibroblasty. Powstałe mikrourazy dzięki naturalnej zdolności organizmu do samoregeneracji zwiększają produkcję kolagenu oraz elastyny.

PRX-T® 33

TCA 33% – bez uszkodzenia skóry stymuluje czynniki wzrostu fibroblastów, które dzięki H2O2 mają większe powinowactwo do specyficznych receptorów. Kwas Kojowy 5% i H2O2 – wspólnie mają działanie rozjaśniające.

Botoks – leczenie nadpotliwości

Zabieg przy użyciu toksyny botulinowej jest bezpiecznym sposobem w walce z nadmierną potliwością pach, dłoni i stóp